Dr. Vanyek Béla emlékverseny eredményei

Korcsoport Neme Név Versenyszám Helyezés
Gyermek 12 éves Fiú Szrenka Renátó 600 m síkfutás 3.
Gyermek 10 éves Fiú Bényei Tamás 600 m síkfutás 3.
Ifjúsági Fiú Winternitz Máté 1500 m síkfutás 1.
Gyermek 12 éves Fiú Szrenka Renátó 60 m síkfutás 1.
Gyermek 12 éves Fiú Szrenka Renátó távolugrás 1.
Serdülő 13 éves Fiú Szafián Balázs távolugrás 3.
Serdülő 14-15 éves Fiú Fedor Benjamin távolugrás 3.
Ifjúsági Fiú Farkas Botond távolugrás 2.
Horváth Donát távolugrás 3.
Junior Fiú Koncsor Milán távolugrás 2.
Molnár Orbán távolugrás 3.
Serdülő 14-15 éves Fiú Horváth Viktor súlylökés 2.
Pataki Bence súlylökés 3.
Ifjúsági Fiú Pintér Emil diszkoszvetés 2.
Szőlősi István diszkoszvetés 3.
Gyermek 12 éves Fiú Somodi Bence gerelyhajítás 2.
Serdülő 13 éves Fiú Dávid Kornél gerelyhajítás 2.
Serdülő 14-15 éves Fiú Kosztolányi Bence gerelyhajítás 3.
Ifjúsági Fiú Ilyés Ádám gerelyhajítás 1.
Kőrösi Mátyás gerelyhajítás 3.
Junior Férfi Adame Máté gerelyhajítás 1.
Havasi Gábor gerelyhajítás 2.
Utánpótlás Férfi Havasi Róbert gerelyhajítás 1.
Felnőtt Férfi Magyari Zoltán gerelyhajítás 1.
Óvodás Fiú Rezessy Sebestyén 40 m síkfutás 1.
Medvei Barnabás 40 m síkfutás 3.
Ifjúsági Fiú Szőlősi István súlylökés 2.
Pintér Emil súlylökés 3.
Óvodás Leány Lőrik Laura 40 m síkfutás 2.
Gyermek 12 éves Leány Kosik Kira 60 m síkfutás 2.
Ifjúsági Leány Moravcsik Angála gerelyhajítás 1.
Havasi Renáta gerelyhajítás 2.
Serdülő 14-15 éves Leány Szegner Dominika gerelyhajítás 3.
Gyermek 12 éves Leány Kosik Kira gerelyhajítás 3.
Serdülő 14-15 éves Leány Szegner Dominika súlylökés 1.
Pezsnák Ella súlylökés 3.
Serdülő 13 éves Leány Kareczki Réka súlylökés 3.
Gyermek 12 éves Leány Fekete Fanni magasugrás 1.
Serdülő 13 éves Leány Kareczki Réka magasugrás 1.
Serdülő 14-15 éves Leány Fekete Fédra magasugrás 1.
Horváth Vivien magasugrás 2.
Ifjúsági Leány Havasi Renáta távolugrás 3.
Gyermek 10 éves Leány Kareczki Petra távolugrás 3.
Gyermek 12 éves Leány Kosik Kira távolugrás 2.
Ifjúsági Leány Ocztos Loretta 1500 m síkfutás 1.
Junior Női Szádovszky Luca 1500 m síkfutás 1.
Serdülő 14-15 éves Leány Ősi Eszter 800 m síkfutás 3.
Gyermek 10 éves Leány Kozma Dorottya 60 m síkfutás 1.
Gyermek 11 éves Leány Bánáti Jessica 60 m síkfutás 3.
Parasportolók
Állva dobók Férfi Hidvégi Balázs súlylökés 1.
Ülve dobók Férfi Kanyó Zsolt gerelyhajítás 1.
Férfi Kiss Viktor gerelyhajítás 2.
diszkoszvetés 1.
súlylökés 1.

Back To Top