Dr. VANYEK BÉLA emlékverseny

VERSENYKIÍRÁS

Dr. VANYEK BÉLA emlékverseny

2013. április 20. Vác

A verseny célja: Dr. Vanyek Béláról megemlékezés, illetve versenyzési és minősítési lehetőség a junior, ifjúsági, serdülő, gyermek korosztályú és parasportolók részére.

Helyszín és időpont: 2013. április 20. (szombat) 9:00 óra Váci Reménység Sportpálya

Rendező: Váci Reménység SE, MPB, MPSZ

Elnök:

Elnök helyettes: Mikulai Dániel

Titkár: Magyari József

Techn: Jancsik László

A verseny védnöke: Moys Csaba, a Váci Reménység Egyesület Elnöke

Versenyszámok: -távolugrás, súlylökés, gerelyhajítás, (serdülő, ifi, junior)

-800 m síkfutás, 1500m síkfutás (serdülő, ifjúsági, junior)

-gerelyhajítás, 1500 m síkfutás (felnőtt)

gerelyhajítás, súlylökés, diszkoszvetés (parasportolók)

-gerely, 60m síkfutás, távolugrás, magasugrás, 600 m síkfutás (gyermek)

-40 m síkfutás (óvódások)

Résztvevők: A szakosztályok igazolt versenyzői, DSE-k, akik érvényes sportorvosi engedéllyel rendelkeznek.

Díjazás: I. II. III. helyezettek részére érem vagy oklevél

Nevezés: Helyszínen a versenyszám előtt 1 órával

Nevezési díj: Felnőtt korosztály: 1000 Ft/versenyszám,

Junior és ifjúsági korosztály: 800 Ft/versenyszám,

Serdülő korosztály: 600 Ft/versenyszám,

Gyermek korosztály: 400 Ft/versenyszám

Egyéb: -Öltözőben hagyott értéktárgyakért felelősséget nem vállalunk

-Az ifjúsági férfi súlylökés Kaposvári Sándor emlékverseny

-Gyermek korosztályban nem tartunk döntőt!

-A serdülőknél a 14-15 éveseket összevontan értékeljük

-Dobószámoknál a serdülő 13 évesek a saját feltételeikkel versenyeznek

MINDENKIT SZERETTEL VÁRUNK!

IDŐREND

9:00 40 m síkfutás Leány, Fiú óvodások

turbojav gerelyhajítás Leány, Fiú gyermek „B” pálya

9:15 MEGNYITÓ

9:30 Súlylökés Férfi serdülő

10:00 Távolugrás Női ifi, jun. „B” pálya

60 m síkfutás Fiú gyermek időelőfutam

Gerelyhajítás Leány, Fiú gyermek „B” pálya

Diszkoszvetés Férfi, Női parasportolók

10:10 Súlylökés Női serdülő

10:20 Magasugrás Leány, Fiú gyermek

10:30 60 m síkfutás Leány gyermek időelőfutam

Távolugrás Férfi serdülő „B” pálya

10:40 Gerelyhajítás Női serdülő „B” pálya

800 m síkfutás Női serd., ifi., jun.

10:50               800 m síkfutás Férfi serd, ifi., jun.

11:00 Súlylökés Női ifi, jun.

11:30               1500 m síkfutás Női serd., ifi, jun., felnőtt

Távolugrás Női serdülő „B” pálya

11:40               1500 m síkfutás Férfi serd., ifi, jun., felnőtt

Gerelyhajítás Női ifi, jun. „A” pálya

Gerelyhajítás Női, Férfi parasportolók „B” pálya

Távolugrás Fiú gyermek „A” pálya

12:00 600 m síkfutás Női, Férfi gyermek if.

Súlylökés Férfi ifi, jun.

Az ifjúsági férfi súlylökés Kaposvári Sándor emlékverseny.

12:40 Súlylökés Női, Férfi parasportolók

Távolugrás Férfi ifi., jun. „B” pálya

Gerelyhajítás Férfi ifi., jun., felnőtt „A”pálya

Távolugrás Leány gyermek „A” pálya

Back To Top