Atlétáink idei eredményei

A Váci Reménység Egyesület atlétái a következő eredményeket érték el a 2014. évi versenyek során.

Fedettpályás versenyek
Újonc és Serdülő OB, Budapest, 2014. 02. 08-09.:
Újonc: Zimonyi Levente, 60 m gátfutás 11. hely.
Jancsik Tamás, távolugrás 5. hely, ötösugrás 6. hely, magasugrás 8. hely.
Balassi Barnabás, súlylökés 8. hely.
Seres Dóra, 600 m síkfutás 18. hely.
Bánáti Clarissa, magasugrás 11. hely, távolugrás 19. hely.
Serdülő: Maglódi Ádám, 60 m síkfutás 13. hely.
Less Dávid, távolugrás 8. hely.
Mizera Tamás, súlylökés 20. hely.
Fekete Fanni, magasugrás 9. hely.
Manninger Borka, magasugrás 21. hely.
Kareczki Réka távolugrás 2. hely, 60 m gátfutás 3. hely.
Kosik Kira, távolugrás 23. hely.
Bóbis Dorina, távolugrás 26. hely.
Monoki Katalin, súlylökés 4. hely.
Rózsa Boglárka, súlylökés 15. hely.

Felnőtt OB, Budapest, 2014. 02. 22-23.:
Fekete Fédra, magasugrás 9. hely.

Junior OB, Budapest, 2014. 03. 01-02.:
Kürthy Gyula, 400 síkfutás 12. hely
Ardai Áron, 400 m síkfutás 15. hely.
Farkas Botond, 400 m síkfutás 16. hely.
Szöllösi István, súlylökés 10. hely.
Kissimon Ádám, súlylökés 12. hely.

Ifjúsági OB, Budapest, 2014. 03. 01-02.:
Cserődi Ádám, 60 m síkfutás 5. hely, távolugrás 6. hely.
Fedor Benjamin, távolugrás 5. hely.
Kemenes Miklós, távolugrás 12 hely.
Fekete Fédra, magasugrás 1. hely.
Rezsnák Ella, súlylökés 3. hely.
Zimonyi Fanni, súlylökés 10. hely.

Ifjúsági és Junior Téli Dobó OB, Téli Gerelyhajító Bajnokság, Budapest, 2014. 03. 01-02.:
Moravcsik Szilárd, ifjúsági gerelyhajítás 5. hely.
Kiszelák Nikolasz, ifjúsági gerelyhajítás 8. hely.
Kosztolányi Bence, ifjúsági gerelyhajítás 9. hely.
Kurdi Máté, junior gerelyhajítás 2. hely, férfi gerelyhajítás 11. hely.
Vígh Konrád, junior gerelyhajítás 4. hely, férfi gerelyhajítás 18. hely.
Laczkovszki Zoltán, junior gerelyhajítás 5. hely, férfi gerelyhajítás 22. hely.
Magyari Zoltán, férfi gerelyhajítás 2. hely.
Adame Máté, férfi gerelyhajítás 8. hely.
Havasi Róbert, férfi gerelyhajítás 17. hely.
Rezsnák Ella, ifjúsági gerelyhajítás 6. hely.
Moravcsik Angéla, junior gerelyhajítás 3. hely, női gerelyhajítás 3. hely.
Havasi Renáta, junior gerelyhajítás 7. hely, női gerelyhajítás 11. hely.
Erőss Lilla, junior gerelyhajítás 8. hely, női gerelyhajítás 14. hely.
Nagy Erika, junior gerelyhajítás 10. hely, női gerelyhajítás 16. hely.
Kovács Vivien, női gerelyhajítás 10. hely.

Serdülő fedett pályás összetett bajnokság, Budapest, 2014. 03. 08-09.:
Less Dávid, serdülő ötpróba 6. hely.
Jancsik Tamás, újonc négypróba 12. hely.
Kareczki Réka, serdülő ötpróba 1. hely.
Bóbis Dorina, serdülő ötpróba 20. hely.
Fekete Fanni, serdülő ötpróba 25.hely.
Manninger Borka, serdülő ötpróba 26. hely.
Kosik Kira, serdülő ötpróba 35. hely.

Újonc és Serdülő Téli Dobó OB, Budapest, 2014. 03. 09.:
Jancsik Tamás, újonc gerelyhajtás 4. hely.
Dávid Kornél, serdülő gerelyhajítás 2. hely.
Kareczki Réka, serdülő gerelyhajítás 5. hely.
Kosik Kira, serdülő gerelyhajítás 11. hely.
Fekete Fanni, serdülő gerelyhajítás 23. hely.

Szabadtéri versenyek

Dr. Vanyek Béla emlékverseny, Vác, 2014. 04. 26.:
Egyesületünk idén is megrendezte a már hagyományos tavaszindító Dr. Vanyek Béla emlékversenyt, melyen 18 egyesület 328 versenyzője vett részt, köztük a már megszokott parasportolókkal.

Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokság, Budapest, 2014. 05.03-04.:
Serdülő fiú gerelyhajítás, 3. hely (Dávid Kornél, Mizera Tamás, Pálffy Krisztián, Less Dávid).
Serdülő leány magasugrás 2. hely (Kareczki Réka, Fekete Fanni, Manninger Borka, Bánáti Clarissa, Bóbis Dorina).
Serdülő leány távolugrás 6. hely (Kareczki Réka, Fekete Fanni, Bóbis Dorina, Manninger Borka, Fabók Bíborka).
Serdülő lány súlylökés 1. hely (Monoki Katalin, Kareczki Réka, Rózsa Boglárka, Katona Fanni, Bóbis Dorina).
Serdülő leány gerelyhajítás 1. hely (Kareczki Réka, Kosik Kira, Fekete Fanni, Bóbis Dorina, Rózsa Boglárka).
Ifjúsági fiú gerelyhajítás 3. hely (Moravcsik Szilárd, Koszotlányi Bence, Kiszelák Nikolasz).

Kelet Kupa, Debrecen, 2014. 05. 17.:
Fekete Fédra, női magasugrás 7. hely, ifjúsági magasugrás 3. hely.
Moravcsik Angéla, női gerelyhajítás 2. hely, junior gerelyhajítás 2. hely.
Kareczki Réka, serdülő 80 m gátfutás 2. hely, távolugrás 2. hely.
Fekete Fanni, serdülő magasugrás 4. hely, távolugrás 19. hely.
Manninger Borka, serdülő magasugrás 7. hely.
Bóbis Dorina, serdülő távolugrás 31. hely.
Fedor Benjamin, férfi távolugrás 18. hely. ifjúsági távolugrás 6. hely.
Magyari Zoltán, férfi gerelyhajítás 2. hely.
Adame Máté, férfi gerelyhajítás 3. hely.
Moravcsik Szilárd, ifjúsági gerelyhajítás 2. hely.
Kiszelák Nikolasz, ifjúsági gerelyhajítás 4. hely.
Kosztolányi Bence, ifjúsági gerelyhajítás 5. hely.
Less Dávid, serdülő távolugrás 9. hely.

Diákolimpia országos döntő, 5-6. korcsoport, Budapest, 2014. 05. 24-25.:
Cserődi Ádám, 100 m síkfutás 5. hely.
Fedor Benjamin, hármasugrás 4. hely.
Baditz Mátyás, gerelyhajítás 5. hely.
Kosztolányi Bence, gerelyhajítás 7. hely.
Kürthy Gyula, 400 m síkfutás 10. hely.
4×400 m váltó, 1. hely (Ardai Ádám, Fábián Máté, Farkas Botond, Kürthy Gyula).
Vígh Konrád, gerelyhajítás 4. hely.
Fekete Fédra, magasugrás 3. hely.
Kareczki Réka, távolugrás 3. hely, gerelyhajítás 3. hely.
Rezsnák Ella, súlylökés 5. hely, gerelyhajítás 10. hely.
Madarász Mária, 800 m síkfutás, 9. hely.
Havasi Renáta, súlylökés 4. hely, gerelyhajítás 9. hely.
Moravcsik Angéla, gerelyhajítás 1. hely.
Erőss Lilla, gerelyhajítás 10. hely.

Diákolimpia országos döntő, 3-4. korcsoport, Budapest, 2014. 05. 27.:
Bánáti Clarissa, magasugrás 19. hely.
Jancsik Tamás, távolugrás 25. hely.
Fekete Fanni, magasugrás 7. hely, távolugrás 4. hely.
Manninger Borka, magasugrás 11. hely.
Monoki Katalin, súlylökés 2. hely.
Katona Fanni, súlylökés 8. hely.
Rózsa Boglárka, súlylökés 13. hely.
fiú 4×100 m váltó 20. hely (Ötvös Marcell, Less Dávid, Ivanics Gergő, Maglódi Ádám).
Less Dávid, távolugrás 20. hely.

Balaton Bajnokság, Veszprém, 2014. 06. 08.:
Magyari Zoltán, férfi gerelyhajítás 1. hely.
Adame Máté, férfi gerelyhajítás 5. hely.
Moravcsik Angéla, női gerelyhajítás 1. hely.

Budapest Bajnokság, Budapest, 2014. 06. 14.:
Magyari Zoltán, férfi gerelyhajítás 2. hely.
Adame Máté, férfi gerelyhajítás 8. hely.
Moravcsik Angéla, női gerelyhajítás 1. hely, junior gerelyhajítás 1. hely.
Kareczki Réka, serdülő gerelyhajítás 1. hely.

Ifjúsági OB, Zalaegerszeg, 2014. 06. 21-22.:
Fedor Benjamin, távolugrás 4. hely.
Kemenes Miklós, távolugrás 16. hely.
Kosztolányi Bence, gerelyhajítás 7. hely.
Moravcsik Szilárd, gerelyhajítás 8. hely.
Kiszelák Nikolasz, gerelyhajítás 12. hely.
Fekete Fédra, magasugrás 2. hely.
Zimonyi Fanni, súlylökés 5. hely.

U23 OB, Debrecen, 2014. 06. 28-29.
Adame Máté, gerelyhajítás 4. hely.

Junior OB, Debrecen, 2014. 06. 28-29.
Kürthy Gyula, 400 m síkfutás 9. hely.
Szöllösi István, súlylökés 7. hely.
Kissimon Ádám, súlylökés 8. hely.
Havasi Renáta, súlylökés 3. hely, gerelyhajítás 10. hely.
Moravcsik Angéla, gerelyhajítás 2. hely.
Erőss Lilla, gerelyhajítás 8. hely.

Újonc és Serdülő Egyéni Országos Bajnokság, Tatabánya, 2014. 07. 12-13.:
Újonc: Zimonyi Levente, 80 m síkfutás 15. hely, 80 m gátfutás 12. hely.
Jancsik Tamás, 300 m síkfutás 5. hely, 600 m síkfutás 2. hely, gerelyhajítás 3. hely.
Balassi Barnabás, súlylökés 8. hely.
Szántó Attila, gerelyhajítás 2. hely.
Serdülő: Maglódi Ádám, 100 m síkfutás, időfutam 4. hely, 300 m síkfutás 25. hely.
Ivanics Gergő, 100 m síkfutás, időfutam 8. hely, 300 m síkfutás 28. hely.
Less Dávid, 100 m síkfutás, időfutam 5. hely, magasugrás 10. hely, távolugrás 6. hely.
Frankl Dániel, magasugrás 18. hely.
Mizera Tamás, súlylökés 8. hely.
Dávid Kornél, gerelyhajítás 3. hely.
Baranyi-Bujdosó Andrea, 300 m síkfutás 27. hely.
Kareczki Réka, 80 m gátfutás 3. hely, távolugrás 4. hely, gerelyhajítás 6. hely.
Bóbis Dorina, 80 m gátfutás, időfutam 5. hely, 300 m gátfutás 14. hely, gerelyhajítás 8. hely.
Fekete Fanni, magasugrás 3. hely, távolugrás 13. hely, gerelyhajítás 19. hely.
Manninger Borka, magasugrás 19. hely.
Kosik Kira, gerelyhajítás 21. hely.
Monoki Katalin, súlylökés 3. hely.
Rózsa Boglárka, súlylökés 12. hely, gerelyhajítás 28. hely.

119. Felnőtt Országos Bajnokság, Székesfehérvár, 2014. 08. 01-02.:
Fedor Benjamin, távolugrás selejtező 13. hely.
Magyari Zoltán, gerelyhajítás 1. hely.
Adame Máté, gerelyhajítás selejtező 13. hely.
Fekete Fédra, magasugrás selejtező 11. hely.
Kovács Vivien, súlylökés 8. hely, gerelyhajítás 8. hely.
Moravcsik Angéla, gerelyhajítás 2. hely.

Szuper Liga Döntő, Debrecen, 2014. 08. 29-30.:
Magyari Zoltán, gerelyhajítás 3. hely.
Adame Máté, gerelyhajítás 8. hely.
Moravcsik Angéla, gerelyhajítás 2. hely.

Váltó Országos Bajnokság, Budapest, 2014. 09. 06.:
Újonc fiú 4×600 m váltófutás, 6. hely.

Serdülő Csapatbajnokság, Székesfehérvár, 2014. 09. 13-14.:
A leány csapat az 5. helyen, a fiúk a 17. helyen végeztek, összesítésben a 11. helyen zárt a csapat.
Maglódi Ádám, 100 m síkfutás 6. hely, 300 m síkfutás 21. hely.
Ivanics Gergő, 100 m síkfutás 24. hely, 300 m síkfutás 29. hely.
Less Dávid, távolugrás 6. hely, magasugrás 15. hely.
Frankl Dániel, távolugrás 19. hely, magasugrás 15. hely.
Mizera Tamás, súlylökés 9. hely, diszkoszvetés 14. hely.
Nagy Balázs, súlylökés 16. hely, diszkoszvetés 22. hely.
Dávid Kornél, gerelyhajítás 4. hely.
Szántó Attila, gerelyhajítás 20. hely.
Pálffy Krisztián, gerelyhajítás 21. hely.
Fiú 4×100 m váltófutás 9. hely.
Fabók Bíborka, 300 m síkfutás 45. hely.
Seres Dóra, 300 m síkfutás 48. hely.
Kareczki Réka, távolugrás 6. hely, gerelyhajítás 6. hely.
Bóbis Dorina, 80 m gátfutás 13. hely, gerelyhajítás 10. hely.
Fekete Fanni, magasugrás 2. hely, távolugrás 5. hely.
Bánáti Clarissa, magasugrás 17. hely.
Kosik Kira, gerelyhajítás 8. hely.
Monoki Katalin, súlylökés 3. hely, diszkoszvetés 6. hely.
Rózsa Boglárka, súlylökés 7. hely, gerelyhajítás 22. hely.
Leány 4×100 m váltófutás 16. hely.

Felnőtt Csapatbajnokság Döntő, Székesfehérvár, 2014. 09. 13-14.:
A csapatok területi alapon szerveződtek. A Vác a Dunakeszivel és a Csepellel alkotott közös csapatot DUVÁCSE néven. Az együttes végül a 10. helyet szerezte meg.
Moravcsik Angéla, gerelyhajítás 3. hely.
Adame Máté, gerelyhajítás 5. hely.
Kovács Vivien, súlylökés 9. hely, gerelyhajítás 12. hely.
Fekete Fédra, magasugrás 10. hely.
Fedor Benjamin, hármasugrás 12. hely, távolugrás 15. hely.
Havasi Renáta, súlylökés 12. hely, gerelyhajítás 13. hely.
Havasi Róbert, diszkoszvetés 13. hely.
Cserődi Ádám, 100 m síkfutás 18. hely.
Férfi 4×400 m váltófutás 5. hely (Kürthy Gyula)
Női 4×100 m váltófutás 8. hely. (Kovács Vivien)
Férfi 4×100 m váltófutás 10. hely. (Cserődi Ádám)
Női 4×400 m váltófutás 11. hely. (Kovács Vivien)

Összetett Országos Bajnokság, Székesfehérvár, 2014. 09. 20-21.:
Felnőtt női hétpróba: Kovács Vivien 4. hely.
Serdülő leány ötpróba: Kareczki Réka 2. hely, Fekete Fanni 19. hely, Bóbis Dorina
21. hely.
Serdülő leány ötpróba csapat 2. hely (Kareczki Réka, Fekete Fanni, Bóbis Dorina).
Újonc fiú négypróba C: Jancsik Tamás 3. hely.

Válogatott viadalok résztvevői
Olimpia Reménységek Versenye, Svitavy, Csehország, 2014. 05. 10.: Kareczki Réka távolugrás, 3. hely.
Négy Főváros Viadala, Budapest, 2014. 06. 14.: Fekete Fédra, magasugrás, 1. hely, Kareczki Réka, távolugrás, 3. hely, súlylökés, 2. hely, 4×100 m váltó, 2. hely, Fedor Benjamin, távolugrás, 2. hely, 4×100 m váltó, 1. hely.
Csapat Európa Kupa, Tallin, Észtország, 2014. 06. 21-22.: Magyari Zoltán, gerelyhajítás, 11. hely, Moravcsik Angéla, gerelyhajítás, 10. hely.
U18 válogatott viadal, Budapest, 2014. 07. 04.: Fedor Benjamin, távolugrás, 4. hely.
U20 válogatott viadal, Slovenj Gradec, Szlovénia, 2014. 07. 05.: Fekete Fédra, magasugrás, 10. hely, Moravcsik Angéla, gerelyhajítás, 2. hely.
U16 válogatott viadal, Maribor, Szlovénia, 2014. 09. 27.: Fekete Fanni, magasugrás.

Back To Top