XI. Németh Miklós gerelyhajító verseny 2015 (eredmények)

XI. Németh Miklós gerelyhajító verseny
Eredmények:
Fiú gyermek 7 éves (400g)
1. Laczházi Barnabás 2008 MAFC 12,91
Fiú gyermek 8 éves (400g)
1. Kalecz Barnabás 2007 Reménység Vác 24,56
Fiú gyermek 9 éves (400g)
1. Jeszenszky Zsombor 2006 Reménység Vác 26,58
2. Bak Ádám 2006 Titán TC 26,25
3. Tari Zoltán János 2006 Csepeli DAC 23,28
4. Herczeg Attila 2006 Bp. Honvéd 22,80
5. Roczkov Keve Csaba 2006 Bp. Honvéd 15,40
Fiú gyermek 10 éves (400g)
1. Ragács Róbert Zoltán 2005 Reménység Vác 32,23
2. Bényi Dániel 2005 Reménység Vác 30,17
3. Roczkov Attila Torda 2005 Bp. Honvéd 27,70
4. Bartos Bence 2005 Reménység Vác 25,86
5. Földesi Gergő 2005 Reménység Vác 20,63
6. Laczházi Bence 2005 MAFC 17,04
vk. Horváth Máté 2005 Veresegyház 24,34
vk. Jeszenszky Botond 2005 Reménység Vác 18,35
Fiú gyermek 11 éves (400g)
1. Herczeg György 2004 Bp. Honvéd 40,52 versenycsúcs
2. Jancsik Martin 2004 Reménység Vác 39,47
3. Németh Miklós 2004 Németh Gerely 36,81
4. Gábor Miklós Domonkos 2004 Csepeli DAC 34,72
5. Raffai Csanád 2004 Csepeli DAC 30,55
6. Ráduly Marcell 2004 Egri VSI 26,02
7. Szeder Zoltán 2004 Bp. Honvéd 23,22
Fiú gyermek 12 éves (400g)
1. Földi Bence 2003 GEAC 44,76
2. Ian Saxon Hall 2003 USA 44,50
3. Fekete Levente 2003 GEAC 38,70
4. Némethy Szabolcs 2003 Bp. Honvéd 37,42
5. Bágyi Viktor 2003 Albertirsai SE 35,17
6. Gálpál Zsombor 2003 Ikarus BSE 30,39
7. Megyeri Dávid 2003 Ikarus BSE 29,62
8. Porpáczy Tamás 2003 Szombathelyi SI 27,93
9. Bánovics József 2003 GEAC 26,02
10. Dányi Péter 2003 Hevesi SE 25,26
11. Bánovics Károly 2003 GEAC 24,64
12. Horváth László 2003 Hevesi SE 23,51
13. Pálffy Zoltán 2003 Reménység Vác 22,32
14. Koppándi Martin 2003 Szolnoki SC-SI 19,24
Fiú újonc (500g)
1. Gudrica Dominik 2002 Győri AC 51,32 versenycsúcs
2. Orbán Áron 2002 Reménység Vác 41,68
3. Lukács Gergő 2002 Reménység Vác 36,85
4. Mihajlovics Alex 2002 GEAC 36,76
5. Herczeg György 2004 Bp. Honvéd 33,82
6. Boncz Márton 2002 III. Ker. TVE 29,73
7. Petz Dávid 2002 Egri VSI 29,22
8. Novák Dominik 2002 Reménység Vác 28,86
9. Takács Gellért Zsigmond 2002 Győri AC 28,50
10. Csontos Barnabás 2002 Győri AC 28,00
11. Nagy Zsombor 2002 Ikarus BSE 27,00
12. Petényi Péter 2002 Reménység Vác 25,28
13. Zazravecz Tamés 2002 Ikarus BSE 25,00
14. Berta Barnabás 2002 Reménység Vác 24,48
15. Tamási Zeusz 2002 Egri VSI 23,35
Fiú serdülő (600g)
1. Szántó Attila 2001 Reménység Vác 54,87
2. Váczi Dániel 2000 GEAC 50,18
3. Jancsik Tamás 2001 Reménység Vác 49,83
4. Bágyi Gábor 2000 Albertirsai SE 49,59
5. Canea Zoltán 2001 GEAC 47,18
6. Kiss Tamás Koppány 2001 Szolnoki SC-SI 39,85
7. Bogdán András 2000 GEAC 38,44
8. Hatos Soma Szabocs 2001 Szolnoki SC-SI 34,43
9. Pető Balázs 2000 Győri AC 34,35
10. Koczogh Nándor 2000 Reménység Vác 34,02
11. Tolnai Levente 2000 Reménység Vác 33,19
12. Víg Gergő 2000 Albertirsai SE 29,40
Fiú ifjúsági (700g)
1. Kovács Noel 1999 Ikarus BSE 58,41
2. Bóta Ármin 1998 Egri VSI 55,27
3. Horváth Leon 1999 Ikarus BSE 50,60
4. Kurucz Dávid 1999 Szolnoki SC-SI 42,98
5. Mizera Tamás 1999 Reménység Vác 38,32
vk. Moravcsik Szilárd 1998 Reménység Vác 50,41
Férfi junior (800g)
1. Rivasz-Tóth Norbert 1996 Törökszentmiklósi DAK 72,97
2. David Andrei 1996 Románia – Nagyváradi SK 60,35
3. Petz Barnabás 1997 Egri VSI 52,13
Férfi U23 (800g)
1. Rab Attila 1994 Ikarus BSE 68,56
2. Gulyás Tamás 1993 Szolnoki MÁV SE 68,16
3. Adame Máté 1994 Reménység Vác 62,28
Férfi (800g)
1. Magyari Zoltán 1985 MTK 70,57
2. Nick Ádám 1987 Budaörsi SC 67,35
3. Pásztor Gergely 1987 Dobó SE 50,39
4. Tarsoly Balázs Richárd 1986 Ikarus BSE 40,81
Férfi parasportolók, állva dobók (800g)
1. Bálint Péter 1995 Reménység Vác 26,68
Férfi parasportolók, ülve dobók (600g)
1. Kanyó Zsolt 1977 Reménység Vác 24,40
2. Kresák Tamás 1978 Reménység Vác 11,87
Férfi parasportolók, ülve dobók, buzogányhajítás
1. Nagy Ambrus 1979 Reménység Vác 20,28
Leány gyermek 8 éves (400g)
1. Boncz Ilona Anna 2007 III. Ker. TVE 13,30
Leány gyermek 9 éves (400g)
1. Graf Kincső 2006 Reménység Vác 12,89
Leány gyermek 10 éves (400g)
1. Kéri Gréta 2005 MAFC 17,30
Leány gyermek 11 éves (400g)
1. Makai Anna 2004 Szolnoki SC-SI 30,62 versenycsúcs
2. Erdővölgyi Virág 2004 Reménység Vác 23,70
3. Fekete Vivien 2004 GEAC 21,05
4. Pásztor Dorina 2004 GEAC 21,04
Leány gyermek 12 éves (400g)
1. Beretzky Boglárka 2003 Szombathelyi SI 35,63 versenycsúcs
2. Pálffy Anna 2003 Reménység Vác 26,26
3. Varga Flóra 2003 GEAC 25,87
4. Nemes Csenge 2003 GEAC 24,86
5. Gálpál Zsófia 2003 Ikarus BSE 24,28
6. Tóth Lilla 2003 Ikarus BSE 20,55
7. Mórocz Zsófia 2003 MAFC 15,61
Leány újonc (500g)
1. Gulyás Johanna 2002 Ikarus BSE 39,48 versenycsúcs
2. Eszenyi Napsugár 2002 GEAC 34,44
3. Gáspár Panna 2002 Reménység Vác 30,35
4. Virág Lili 2002 Egri VSI 30,31
5. Nagy Viktória 2002 Szolnoki SC-SI 30,24
6. Beretzky Boglárka 2003 Szombathelyi SI 28,65
7. Garadnai Ingrid Réka 2002 III. Ker. TVE 24,62
8. Szakács Júlia 2002 Győri AC 22,77
9. Fábián Orsolya 2002 Győri AC 21,40
10. Sipos Anna Bianka 2002 Csepeli DAC 20,52
11. Kisparti Dóra 2002 Reménység Vác 19,60
12. Kőkúti Bianka 2002 III. Ker. TVE 19,07
13. Ráduly Lili 2002 Egri VSI 15,36
Leány serdülő (500g)
1. Kosik Kira 2000 Reménység Vác 35,77
2. Frei Dalma 2000 GEAC 34,37
3. Ádám Dorka 2000 Albertirsai SE 33,95
4. Nagyszokolyai Flóra 2000 Győri AC 33,09
5. Kovács Eszter 2001 Haladás VSE 30,82
6. Borostyánkői Dorottya 2001 Bp. Honvéd 30,10
7. Fekete Fanni 2000 Reménység Vác 29,68
8. Bálint Noémi 2000 Szolnoki SC-SI 28,84
9. Rózsa Boglárka 2000 Reménység Vác 27,56
10. Sabján Anita 2000 GEAC 27,46
11. Fodor Nikolett 2001 III. Ker. TVE 26,83
12. Götz Ágnes 2000 Csepeli DAC 24,44
13. Egervári Kornélia 2000 III. Ker. TVE 23,80
14. Stefka Boglárka 2001 Győri AC 17,46
Leány ifjúsági (500g)
1. Bóbis Dorina 1999 Reménység Vác 39,34
2. Kiss Virág 1998 GEAC 37,69
3. Tóth Laura 1999 Egri VSI 37,32
4. Faragó Dominika 1999 DSC-SI 35,89
5. Györe Fanni 1998 GEAC 33,38
6. Mészáros Ilka Pálma 1998 Reménység Vác 31,54
7. Csikós Cintia 1999 Szolnoki SC-SI 31,44
8. Fábián Eszter 1999 Győri AC 29,07
9. Nagy Regina 1999 Győri AC 25,07
Női junior (600g)
1. Moravcsik Angéla 1996 MTK 53,46
2. Korompay Zsuzsanna 1996 DSC-SI 38,86
3. Canea Éva 1997 GEAC 35,50
Női (600g)
1. Ormay Anikó 1991 Bp. Honvéd 51,99
2. Szabó Nikolett 1980 Budaörsi SC 47,84
3. Zaja Krisztina 1990 Haladás VSE 33,43
Női parasportolók, buzogány hajítás
1. Kálmán Krisztina 1987 Reménység Vác 11,42
2. Szigeti Noémi 1986 Reménység Vác 10,59
Back To Top