A verseny célja:
Megemlékezés Szikora Gyuláról, volt súlylökő atlétánkról, testnevelőről, edzőről, volt elnökségi tagról.
Versenyzési lehetőség biztosítása súlylökés versenyszámban az ép és para atléták számára.
A verseny helye, ideje:
Vanyek Béla Sportcentrum (2600 Vác, Kosdi u. 4-8.)
A verseny fővédnöke: Szikora Balázs és Szikora Gábor
A verseny rendezője: Váci Reménység Sport Egyesület
Versenybíróság: Elnök: Magyari József
Elnökhelyettes: Mohauptné Juhász Ágnes
Technika: Mohaupt Boglárka
Titkár: Kareczki Réka
A versenyszámok:
- Férfi és női abszolút: súlylökés
- Férfi és női U20: súlylökés
- Férfi és női U18: súlylökés
- Fiú és leány U16: súlylökés
- Para sportolók számára: súlylökés
- F31 és F32-es kategóriában: buzogányhajítás A verseny résztvevői:
Érvényes versenyengedéllyel rendelkező versenyzők, akiket a sportszervezetük a nevezési határidőig benevezett, illetve azok a para sportolók, akik tagjai valamelyik országos sportszakmai szövetségnek.
Nevezés:
Előnevezés a MIR rendszeren keresztül.
on-line előnevezés indul: 2023. április 03. hétfő 00:00 on-line előnevezés zárul: 2023. április 11. kedd 23:59 A versenyre van helyszíni nevezési lehetőség a nevezési díj+500 Ft megfizetésével!
Nevezési díj: Abszolút: 2.000 Ft/fő
U20: 1.500 Ft/fő
U18: 1.500 Ft/fő
U16:
Jelentkezés a versenyre:
1.500 Ft/fő
Legkésőbb a versenyszám kezdete előtt 75 perccel.
Szerhitelesítés:
Legkésőbb a versenyszám kezdete előtt 75 perccel.
A verseny díjazása:
Korcsoportonként és nemenként az 1-3. helyezett éremdíjazásban részesül.
Egyéb:
A verseny alatt a parkolás a sportpálya mögötti MÁV parkolóban biztosított.
Öltözési lehetőséget biztosítunk.
Az öltözőkben hagyott értéktárgyakért nem vállalunk felelősséget.
Az időrend tájékoztató jellegű, a versenybíróság a módosítás lehetőségét fent tartja a nevezési létszámtól függően.
I D Ő R E N D
Idő Versenyszám Korcsoport
9:30 MEGNYITÓ
10:00 Súlylökés U16 leány
10:30 Súlylökés U16 fiú
11:00 Súlylökés U18 női
11:30 Súlylökés U18 férfi
12:00 Buzogányhajítás Női, férfi ülve dobó
12:30 Súlylökés U20 női
13:00 Súlylökés Női, férfi ülve
13:30 Súlylökés U20 férfi
14:00 Súlylökés Abszolút női, állva dobó
15:00 Súlylökés Abszolút férfi, állva dobó